Протистояння пенсіонерів і машин закінчилось складеним протоколом

28.07.2005, 15:07 Просмотров: 1 117
Як і обіцяли, 21 липня, активісти руху за зниження комунальних тарифів зібралися знову. Вже втретє за останній місяць.

Як і обіцяли, 21 липня, активісти руху за зниження комунальних тарифів зібралися знову. Вже втретє за останній місяць. Цього разу місцем зустрічі о 7:30 стала зупинка 'Крюківський міст' на вулиці Пролетарській. Невелике скупчення людей одразу перекрило рух тролейбусам. Жінки-водії вступали в суперечку з пенсіонерами. 'Ми ж працюємо за копійки і вас - пільговиків - возимо завжди, чому ж ви не перекриваєте дорогу маршрутникам! - обурювалися тролейбусники, натикаючись на живу стіну мітингуючих.
Проте зрушити цю непохитність хоча б настільки, щоб вистачило місця для проїзду транспорту, працівницям тролейбусного управління не вдалося. Навпаки нардеп Іван Бондарчук, який головував на мітингу, закликав його учасників 'заблокувати повністю рух транспорту по Кременчуку'. І слухняний народ о 8.30 таки перекрив рух на перехресті вулиць Першотравнева та Пролетарська. Збуджений натовп зупиняв навіть громадян, які поспішали на роботу, запрошуючи їх приєднуватися до акції. Проте перехожі лише на кілька хвилин затримувались подивитись, як пенсіонери лаються з водіями. Протистояння машин та людей тривало близько години і вже о 9:20 народ почав поволі розходитись.
Протягом усієї акції спокій громадян охороняли працівники міліції. А під завісу приїхав і сам начальник Кременчуцького міського управління Олег Шутяк. Головний міліціонер міста попередив організатора акції нардепа Івана Бондарчука, що українське законодавство передбачає відповідальність за блокування магістральних автошляхів - адже був порушений спокій і такі акції призводять до фінансових втрат. Тож одразу на місці був складений протокол про порушення. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх