Що змусило б вас зателефонувати на телефон довіри міськвиконкому?

28.07.2005, 15:07 Просмотров: 2 296
Всі мої запитання пов’язані з роботою. Криза виникла після того, як з’явилося нове керівництво.

Андрій, фрезерувальник

- Всі мої запитання пов’язані з роботою. Криза виникла після того, як з’явилося нове керівництво. Ось я, особисто, працював на заводі, там було скорочення на 1000 чоловік. Таким чином я втратив роботу. Знайти іншу легко: скрізь пропонують працювати охоронцем чи грузчиком, але ж... у приватних підприємців, неофіційно, без зарахування стажу.

Людмила, молода мама

- У мене - маленька дитина, і особисто мене турбує те, що собак вигулюють саме на дитячому майданчику. Звісно ж, власники тварин після них не прибирають. А діти не розуміють, і наступають на “собачі купки”. Мені давали телефон відділу скарг міськради, і я вже неодноразово туди дзвонила. Мені сказали, що раніше була така служба, яка переймалася питаннями “собачників”, але зараз її розформували. Ніхто цим не займається, кажуть самі розбирайтеся з власниками тварин.

Оксана, студентка, працює бухгалтером

- Хотілося б, щоб прибрали сміття з вулиць, бо це найголовніша проблема. Якщо ви буваєте  у Полтаві, то, мабуть, помітили, що там набагато чистіше та охайніше. А ще, ось пенсіонери пікетують проти підвищення цін на комунальні послуги. Ріст рівня цін повинен відповідати зростанню рівня пенсії та заробітної плати. Хотілося б ще порадити владі: робіть якісь кроки назустріч населенню.

Ірина, аудитор

- Я б запитала про те, що зараз всіх найбільше турбує. З чого складаються всі наші комунальні виплати? А ще очікуємо підвищення тарифів на телефонний зв’язок. Хотілося б, щоб докладніше пояснили: куди та на що саме підуть ті кошти. Можливо, на озеленення чи у пенсійний фонд... Якби люди знали куди йдуть їхні гроші, то вони б і не обурювались.

Валентина Михайлівна, пенсіонерка

- Проблем багато. Ось, наприклад, зараз вже 45 хвилин чекаємо автобус – а його все немає. Хотілося б, щоб його поремонтували, якщо зламався, і графіку щоб дотримувалися, щоб краще їздили. Тарифи на комунальні послуги підвищили, а по радіо ніби-то і не попереджали про це підвищення. Пенсіонерам додали копійки, а ціни підвищили на багато. За квартиру розрахуєшся – і немає на що жити. А ще ж і ліки потрібно придбати, які теж дорого коштують. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх