Модний на заході художник відвідав Кременчук

28.07.2005, 15:07 Просмотров: 1 020
Юрій Горбачов - росіянин, який 20 років прожив у Одесі і у 90-х роках поїхав підкоряти США, тепер приїздить в Україну з Нью-Йорка у гості. Зараз у київському Музеї російського мистецтва проходить його виставка «Мистецтво раю», а в Кременчук пан Юрій привіз показати одну свою роботу «Тукани»..
Містер Горбачов показує свою картину кременчуцьким журналістам

Демонстрація полотна місцевим журналістам  відбулася у конференцзалі заводу техвуглецю.  Справа в тому, що обігрітий заходом художник – добрий знайомий Мирослава Балдіса, голови Спостережної ради ВАТ «Кременчуцький завод техвуглецю». До речі, у колекції пана Балдіса та Спостережної ради є кілька робіт містера Горбачова. Останній, в свою чергу дуже улесливо підкреслив вишуканий художній смак свого українського клієнта. За словами Юрія Горбачова, чимало дуже забезпечених людей світу, створюють власні колекції, однак не відрізняються смаком.
До речі, за словами містера Горбачова, вважають за честь мати у себе його роботи такі відомі люди люди як Мік Джагер, Латойя Джексон (сестра Майкла), Дольф Лунгрен, Михайло Горбачев, Едуард Шиварнадзе і, навіть, Володимир Путін. Художник особисто знайомий з Хіларі Клінтон та її відомим чоловіком, товаришує з топ-моделлю Наомі Кемпбелл та час від часу проводить вечори з акторкою Барбарою Стрейзанд. Це підтверджують численні фото містера Горбачова, на яких він – поруч з тією чи іншою знаменитістю. Ними щедро прикрашений рекламний буклет майстра.
Свій успіх він пояснює життєрадісним стилем полотен і складною технікою (у роботі майстер використовує золото, мідь, емаль та сімнадцять видів лаку). Усі картини такі яскраві, дуже «позитивно енергетичні». «Я став художником, котрий хоче робити людей щасливими, - каже про себе Юрій Горбачов, який тепер непогано заробляє. – Мої картини коштують від трьох до 127 тисяч доларів. Саме за стільки купили мою найдорожчу і найбільшу за розміром роботу – «Святий Георгій і дракон». Ціни встановлюю не я, а галереї, де виставляються мої роботи». 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх