Комбінат ритуальних послуг, швидше за все, «поховають»

2.07.2009, 09:31 Просмотров: 1 034
30 червня на сесії міськради депутати більшістю голосів проголосували за створення нового комунального підприємства – «Ритуальна служба», яке виділятиме місця для поховань..

Комунальне підприємство «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг» (СКРП), яке зараз надає ці послуги, за словами мера Миколи Глухова, доведеться закрити.

– Це гра, гра в одні ворота – ворота міського голови, – сказав пан Глухов перед голосуванням. – Комусь не подобається директор комбінату ритуальних послуг. Але мені дано право призначати керівників комунальних підприємств. І я несу відповідальність за ці призначення.

Нагадаємо, претензії до Віталія Дедюріна, директора СКРП, виникли у зв‘язку з численними скаргами людей на високі та неправомірні розцінки на послуги. Наприклад, тисяча гривень – за резервування місця на цвинтарі. Тепер, коли таку плату скасував виконком, мешканці міста й досі просять повернути гроші, а міський голова посилає їх до суду. Вже після голосування за нове підприємство він висловився коротко:

– Готуйте на наступну сесію статут нового підприємства. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх