Стяг в руки, стрічку – на шию

4.07.2009, 09:35 Просмотров: 1 199
На День Конституції кременчужанам пропонували поговорити українською.

Акцію організували молодіжні організації. 20 волонтерів пропонували всім охочим на День Конституції поговорити українською мовою та роздавали державну символіку. Кажуть, що кременчужани відгукувались на їхні пропозиції.

– Більш старші люди брали стрічки, які ми роздавали. А відсотків 20 молоді, з якою ми спілкувались, обіцяли приєднатись до акції і говорити цілий день українською, – розповідає керівник міського комітету молодіжних організацій Світлана Піщита.

– Ми із приятелькою по-приколу спробували. Було смішно і незвично – голос зовсім змінюється, як розмовляєш іншою мовою, – розповідає студентка Аліна. – Хвилин 15-20 - це максимум, що у нас вийшло. А далі ми й самі не помітили, як перейшли на російську.
Це була не єдина спроба навернути кременчужан до українського – на День Конституції молодь вирішила влаштувати флеш-моб і поспівати українських пісень. Зібратись мали користувачі соціальної мережі «В контакті». Вони планували пройти в українських вишиванках з гучною українською піснею по центру міста. Однак, схоже, не зібрались – принаймні нам не вдалось почути патріотичних пісень у їхньому виконанні. 
Автор: editor
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх