Кременчук «горить» від пневмонії

13.01.2010, 15:55 Просмотров: 1 400
Лікарі просять у влади кошти для лікування хворих на пневмонію – не вистачає на рентген-плівку, кисень, ліки. Аби лікувати кременчужан у стаціонарі, у першій міськлікарні для хворих на пневмонію віддали два відділення та збільшили там кількість лікарів..

Хворим не вистачає місць у лікарнях

Такої кількості хворих на пневмонію у Кременчуці ще не було
Фото: Дмитрий Бабец

– Такого, як цього року, в Кременчуці ще не було. Починаючи з 20 грудня, пішов великий ріст захворюваності на пневмонію. Якщо хворих на ГРВІ стає менше, то пневмонія не відступає. І зараз з нею у місті «великий напряг». Щоб розмістити всіх хворих, в першій міськлікарні ми переформатували відділення, і замість однієї пульмонології кладемо їх тепер ще у два відділення. З першої лікарні також зняли ургентство, – каже начальник міськздороввідділу Валерій Литвиненко.
У самій лікарні станом на середу лікувалося 97 чоловік хворих на пневмонію. Взагалі пульмонологічне відділення раніше було розраховано на 40 ліжок. До першої міськлікарні залучають медиків з інших лікарень, бо важко впоратись із таким напливом пацієнтів:

– До нас поступають хворі з середньою та тяжкою формою хвороби, а в інфекційне відділення 4 лікарні везуть «легких» хворих, бо реанімаційне обладнання у нашій лікарні краще. Але нам важко працювати. Ситуація не поліпшується, не вистачає ліків, – кажуть працівники першої лікарні.

Коштів на боротьбу із хворобою у кременчуцьких медиків немає – бюджет досі не прийнятий.  Тому начальник міськздороввідділу попрохав у міста 135 тисяч гривень для лікування цих хворих:

– Нам потрібні кошти на кисень, ліки, рентген. Там є такі хворі, що його слід робити чи не щодня, бо хвороба так не прослуховується, – каже пан Литвиненко.

Члени виконкому підтримали лікарів і пообіцяли винайти ці кошти, як би скрутно не було зараз місту з фінансами.

– Ці кошти треба знайти! Як саме і де – поміркуємо. Можливо через сесію з вільного залишку. Але здоров’я людини – важливіше, – заявив мер Микола Глухов. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх