Аварійно-диспетчерська служба стане приватною

9.10.2009, 21:47 Просмотров: 1 987
Але брати додаткову плату за послуги не будуть.

Комунальна аварійно-диспетчерська служба, яка цілодобово виконує термінові сантехнічні роботи та роботи на електромережах, чекає на реорганізацію. До Центру зайнятості подані заявки про звільнення у зв‘язку із цим 27 працівників цієї служби. Проте міська «аварійка» не зникне, а лише змінить форму власності – стане ТОВ, куди перейдуть на роботу звільнені працівники.

– Є рішення сесії – передати в оренду аварійно-диспетчерській службі цілісний майновий комплекс. Ініціатива належить самій службі, як і ідея щодо реорганізації, – прокоментував даний факт Олександр Любенко, начальник управління житлово-комунального господарства.

Анатолій Кубанов, начальник аварійно-диспетчерської служби, запевняє, що населення нічого не втратить від реорганізації. І «аварійку» можна буде викликати у будь-який час доби.

– Наша служба як виконувала свої функції, так виконуватиме їх і надалі, додаткової плати за послуги не буде, – каже він. – Ми співпрацюємо з управляючими компаніями. Вони перераховують нам частину коштів від ексвитрат (плати за утримання житла – ред.), за які сплачують мешканці. Із кожного квадратного метру житлової площі нам іде 2,2 коп. На ці кошти аварійно-диспетчерська служба і виконує роботи у житлових будинках.

За словами пана Кубанова, реорганізація дасть можливість аварійній службі перейти із загальної системи оподаткування на єдиний податок, а значить – зекономити гроші. Наразі ж, за існуючого законодавства, комунальне підприємство не може бути на єдиному податку. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх