Інваліди, дружина Президента і школа рівних можливостей

9.10.2009, 21:45 Просмотров: 1 458
Про досягнення школи № 12 варто розповісти окремо..

Це єдина у Кременчуці загальноосвітня школа, де послідовно ведеться робота з дітьми-інвалідами, які мають ураження опорно-рухового апарату. Причому опікуються ними не лише вчителі, а й учнівська волонтерська бригада 11-класників. Діти, які мають інвалідність, займаються у шкільних гуртках, беруть участь у шкільних виставах. А діставатися від дому до школи їм допомагають волонтери. Вчителі та гості на цих спільних спектаклях традиційно ридають. А діти спілкуються між собою.

Школа працює за програмою «Сприяння здоров’ю». Цього року, у травні, колектив школи переміг на конкурсі «Україна – 3000» та отримав Гран-прі «Сяйво добра». Нагороду вручала пані Ющенко. Вона ж передала переможцям п’ять учнівських путівок до «Артеку» та дві – до Китаю. До «Артеку» діти з’їздили. А от із Китаєм не склалося. Трохи «насвинячили» китайські свинки – переболіли поросячим грипом, через що відповідні служби запровадили карантин та скасували подорожі до країни. Втім, колись карантин скінчиться, і діти таки побачать Китай.

Найсуттєвіша нагорода, яку виборола 12-та школа на конкурсі «Україна – 3000» – це чотири сертифікати вартістю по 15 000 гривень для оплати навчання у Київській академії управління. Отже, чотири випускники школи навчатимуться у Києві безоплатно.

Загальноосвітня школа № 12 – єдина кременчуцька школа, чиї учні потрапили до альманаху «Молоді таланти України, XXI століття» (2009 р.) Це спортсмен Олександр Лизун (спортивні досягнення) та 11-класник Юрій Шевчук (досягнення у навчанні). 
Теги: школа
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх