Фахівці інституту «Діпромісто» розробили детальний план забудови центральної частини Кременчука

15.10.2009, 21:30 Просмотров: 1 784
20 багатоповерхових паркінгів, новий сквер, готельно-туристичні комплекси, льодовий палац….
На папері Кременчук – місто-мрія
Фото: Дмитрий Бабец

Все це планується в майбутньому побудувати у центрі міста, в основному на місці вже існуючих споруд.

На березі Дніпра – аквапарк і готелі

Фахівці інституту «Діпромісто» розробили детальний план забудови центральної частини Кременчука. У ньому передбачено, що і де має згодом будуватись на тій чи іншій ділянці, пояснює головний архітектор Кременчука Віктор Труш. Згідно із планом розробників передбачається, що на місці Придніпровського ринку та трикотажки, із виходом на центральний пляж, розміститься готельно-туристичний комплекс та аквапарк. Спорткомплекс згодом має вирости на місці заводу «Ампер», який розробники пропонують винести з центру міста. Тут, на думку головного архітектора, можна буде облаштувати льодовий палац, басейн тощо. Не полишають ідею створення льодового палацу та катка й біля гіпермаркету «Амстор». Готельний комплекс із видом на Дніпро пропонують облаштувати наприкінці вулиці Красіна. А на місці колишнього військового шпиталю хочуть відкрити спортивно-оздоровчий комплекс.

Багатоповерхові паркінги й підземка

У центрі міста збираються розмістити близько 20 багатоповерхових паркінгів.

– Є і вільні земельні ділянки, але більшість з них зараз зайняті різними об’єктами, – пояснює головний архітектор і додає, що будови, які стоять на місці майбутніх парковок не нові, і всеодно рано чи пізно будуть знесені.

Паркінги збираються розмістити по вулиці 1905 року, а також на вулиці Квартальній, Цюрупи, Першотравневій. А по вулиці Красіна також хочуть зробити підземний паркінг.

Панельні п’ятиповерхівки пропонують знести, а замість них побудувати новенькі висотки. Така реконструкція передбачена в межах ділянки, окресленої вулицями Перштравнева, Халаменюка, Леніна, Гагаріна. Головний архітектор зазначає, що півтора роки тому до Кременчука вже приїжджали російські інвестори, які займаються подібними проектами.

Житлова забудова передбачена на місці колишнього меблевого комбінату, а також по вулиці Красіна поруч зі школою №13, в районі вулиці Б. Хмельницького на місці приватної забудови. У центрі міста має з’явитись нова школа-дитячий садок. Для неї підшукали місце у районі швейної фабрики, неподалік вулиці 29 вересня.

Для екстрим-містеча, яке зараз облаштували на площі Незалежності, підшукали інше місце. У далекому майбутньому кондитерську фабрику хочуть трохи посунути і на частині її території, а також на ділянці, що зараз займає товариство сліпих, облаштувати місце для екстремального відпочинку молоді. По вулиці Радянській збираються створити кінотеатр. А від бульвару Пушкіна прокладуть ще один сквер. Він протягнеться від скверу Жовтневого до вулиці Бутиріна, пройде біля готелю «Онтаріо» і завершиться в районі вулиці Б. Хмельницького. Задля облаштування ще одного місця, яким зможуть прогулюватись кременчужани, потрібно буде знести приміщення станції переливання крові.. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх