Під Новий рік доведеться затягнути паски

16.10.2009, 21:00 Просмотров: 1 610
Місту дали 15 мільйонів гривень, які не вистачало бюджетній сфері..

Однак це дозволить без проблем прожити лише восени, затримка заробітної плати вірогідна у грудні.

Кременчук нарешті отримав від держави 15,6 мільйонів гривень, яких не вистачало, аби розрахуватись із боргами у бюджетній сфері. Ці гроші Кременчук збирався відсудити у Міністерства фінансів, бо держава не хотіла давати їх нашому місту.

– Коли ми пригрозили судом, почали оформляти позовну заяву, нам виділили гроші. Тепер ми без проблем вчасно закриємо все по бюджетній сфері. 14-15 жовтня виплатимо аванс, закриємо у жовтні заробітну плату, розрахуємось за медикаменти, харчування, тепло, воду, електроенергію, соціальні програми…Але це не означає, що ситуація вирівнялась. Ми очікуємо, що на перше листопада міський бюджет недоотримає 3-5 мільйонів гривень, – розповідає заступник начальника міськфінуправління Тетяна Тетьоркіна.

Вона зазначає, що можливо, це не призведе до затримки заробітної плати у листопаді. Однак очікується, що й у грудні міський бюджет недоотримає кошти. І тоді у бюджетній сфері знов накопичиться певний борг. Держава повинна буде виділити місту гроші, аби його погасити. Однак у грудні із оформленням такої позички можуть виникнути проблеми, адже це – кінець бюджетного року. До того ж держава неохоче виділяє на це гроші.

Нагадаємо, у вересні-жовтні у Кременчука виникла заборгованість у бюджетній сфері через те, що міський бюджет погано наповнюється. За законодавством, у цьому разі держава має надати місту позичку, яка повертається, коли міський бюджет «видужує». Однак держава не хотіла виділяти гроші у тому обсязі, який просив Кременчук. Через це місто збиралось судитись із Мінфіном. 
Автор: editor
Теги: бюджет
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх