42 будинки в Кременчуці залишаються відключеними від гарячої води – за борги

16.10.2009, 20:53 Просмотров: 1 493
Проте без опалення їх не залишать, кажуть у теплопостачальних організаціях..

Із 42 будинків, які нині «у відключці», 12 – ОСББ (об‘єднань співвласників багатоквартирних будинків), решта комунальні: 4 будинки управляючої компанії «Житлорембудсервіс» (Автозаводський район) і 26 – управляючої компанії «Добробит» (Крюківський район). Обидва постачальники послуги (і КП «Теплоенерго», і «Полтаваобленерго») карають відключеннями гарячої води цілі будинки за борги окремих мешканців. Проте пуск тепла обіцяють не затримувати.

– Наша компанія не вдаватиметься до крайніх заходів, – коментує Анатолій Щеглов, керівник прес-служби ВАТ «Полтаваобленерго». – В основному, будинки, де відключено гаряче водопостачання – це ОСББ. Зараз ведеться робота з реструктуризації заборгованості, складаються графіки її погашення. Після реструктуризації боргу буде подана і гаряча вода. Без гарячої води поки що і чотири колишні гуртожитки ЗАТ «Укртатнафта» (тепер міські), які нині передані на обслуговування управляючій компанії «Житлорембудсервіс». Анатолій Щеглов каже, що йде процес укладення нових договорів на послуги, і затягується він не з вини «Полтаваобленерго».

У КП «Теплоенерго» теж пообіцяли не залишати будинки-боржники без тепла. Однак гарячу воду їм не подадуть – доки не збільшаться проплати, наголосив Анатолій Кичигін, головний інженер КП «Теплоенерго». 
Автор: editor
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх