Клуб «Каіса» позбавили приміщення

4.12.2009, 22:54 Просмотров: 1 079
Поки що він залишається безпритульним.
Фото: Дмитрий Бабец

Більше 10 років у Кременчуці існує шахово-шашковий клуб «Каіса». Керівництво клубу нині бідкається, що міська влада його обманула, і з цього понеділка позбавила приміщення. Тепер відвідувачам «Каіси» – дітям, жінкам та пенсіонерам ніде збиратися. Міські ж посадовці кажуть, що в приміщенні клубу зараз відбувається ремонт і згодом там запрацює секція з шахів та шашок, але лише для дітей.

Біля колишнього приміщення шахово-шашкового клубу «Каіса», що по вулиці Перемоги, стоять накриті целофаном меблі: стільці, шафа, столи та інше. Поруч із ними – літній чоловік. Це голова клубу Юрій Ямпольський. Саме він розповів «Телеграфу» про те, що клуб виселили з орендованого приміщення.

– Ще кілька днів тому ми знаходилися в цьому приміщенні, яке орендували багато років поспіль. Сьогодні ми вже виставлені на вулицю. Ось наші меблі, які тут переночували ніч добре, що їх не розікрали бомжі. А те як ми опинилися на вулиці – не дуже приємна історія. Ми орендували це приміщення. Потім у виконкомі була нарада у віце-мера Бикова і нам запропонували відмовитися від приміщення й укласти договір із об’єднанням дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання (ОДЮК орендує приміщення, де раніше була «Каіса», а остання заключає із ним договір). Це б нам зекономило кошти. Ми погодилися на умови влади, а тепер, виходить, що вони нас викинули. Нині нам пропонують після ремонту лише 20 кв м із 83 кв м, які ми мали, і працювати лише у визначені години, а не з ранку до ночі, як було раніше. Ця ситуація не влаштовує. У нас же багато відвідувачів: діти, жінки, пенсіонери. Нам кажуть, що тут буде дитячий клуб, а члени «Каіси» перебуватимуть лише частково. На таких умовах сюди повернутися немає можливості, – каже пан Ямпольський.

Він також розповідає, що всі фахівці в клубі працювали на ентузіазмі й не отримували зарплат.

– Ми вже до мера ходили він сказав, що все буде гаразд. Він дав команду нашу людину в новий дитячий клуб взяти на ставку і так співпрацювати. Це не зроблено на сьогодні. Думаю, нам уже сюди не повернутися! – підсумував керівник клубу «Каіса».

«Ми запропонуємо їм приміщення, якщо не в старому місці, то в іншому»

Ситуацію намагається «розрулити» віце-мер Василь Хоменко, який має зовсім іншу версію того, що відбулося. Він каже, що керівництво «Каіси» дійсно відмовилося від оренди приміщення, бо не мало коштів на його утримання:

Я звернувся до «Укртатнафти» і підприємство надало допомогу на ремонт приміщення. Ми зараз там зробимо євроремонт. Потім, за допомогою спонсорів, встановимо комп’ютери для навчання грі. Там буде дитяча секція. «Каісі» частково запропонуємо години для їх занять. Але обмежимо в часі, бо не може так бути, щоб під час занять дітей, приходили всі, кому заманеться. Якщо вони не погодяться на цей варіант, то ми запропонуємо їм інше місце. Я особисто напишу листа в фонд держмайна аби знайти їм приміщення, – каже пан Хоменко.

За його словами, нещодавно був прийнятий на роботу з дітьми представник клубу «Каіса», як і обіцяв мер, але згодом ця людина відмовилася працювати. Зараз в об’єднанні дитячих клубів шукають іншого викладача для дитячої шахово-шашкової секції.
Віце-мер запевняє, що після ремонту він збере представників усіх зацікавлених сторін і відпрацює з ними алгоритм їхньої співпраці.

– Всі будуть працювати! – впевнений віце-мер. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх