Валерій Асадчев: „Кожна копійка субвенцій повинна бути освоєна”

23.10.2007, 18:10 Просмотров: 978
Стан використання субвенцій, виділених з державного бюджету місцевим бюджетам розглянули учасники щотижневої наради, яку провів голова облдержадміністрації Валерій АСАДЧЕВ.
„На сьогодні актуальним є питання завершення фінансового року – кожна копійка субвенцій повинна бути освоєна, – наголосив Валерій АСАДЧЕВ. – Адже повне освоєння коштів субвенцій та асигнувань державного бюджету дасть можливість у наступному році позитивно вирішити питання щодо збільшення обсягів субвенцій на забезпечення соціально-економічного розвитку області”.
Згідно з Законом України „Про Державний бюджет України на 2007 рік” з державного бюджету місцевим бюджетам області в січні-жовтні поточного року передбачене виділення 26 видів субвенцій на суму 697 млн.

Стан використання субвенцій, виділених з державного бюджету місцевим бюджетам розглянули учасники щотижневої наради, яку провів голова облдержадміністрації Валерій АСАДЧЕВ. „На сьогодні актуальним є питання завершення фінансового року – кожна копійка субвенцій повинна бути освоєна, – наголосив Валерій АСАДЧЕВ. – Адже повне освоєння коштів субвенцій та асигнувань державного бюджету дасть можливість у наступному році позитивно вирішити питання щодо збільшення обсягів субвенцій на забезпечення соціально-економічного розвитку області”. Згідно з Законом України „Про Державний бюджет України на 2007 рік” з державного бюджету місцевим бюджетам області в січні-жовтні поточного року передбачене виділення 26 видів субвенцій на суму 697 млн. грн., що майже вдвічі більше, ніж за 10 місяців минулого року. Фактично надійшло коштів по 20 субвенціях на суму 605 млн. грн., що становить 87 відсотків до плану січня-жовтня. Повністю профінансовані заходи з енергозбереження та газифікації населених пунктів, а також ремонт автомобільних доріг комунальної власності. Основна причина недофінансування субвенцій, на думку виконуючої обов’язки начальника Головного управління Державного казначейства в Полтавській області Надії НАЗАРЕНКО, у відсутності надходжень на центральному рівні. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх