Облдержадміністрація не буде ініціювати підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в Полтавській області

23.10.2007, 18:10 Просмотров: 1 099
Обласна державна адміністрація не буде ініціювати підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в Полтавській області, - про це повідомив голова облдержадміністрації Валерій АСАДЧЕВ під час щотижневої наради, на якій розглядалося питання про стан виконання заходів щодо врегулювання цін і тарифів на житлово-комунальні послуги.
На сьогодні Полтавська область щодо рівнів тарифів для населення на базових підприємствах житлово-комунального господарства серед інших областей України станом на 30 серпня цього року займає: з теплопостачання – 13 місце, водопостачання – 5 місце, водовідведення – 11 місце, утримання житла – 27 місце (7-9-ти й 5-ти поверхових будинків) та 16 місце (невпорядковані будинки). Про це повідомив начальник Головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Анатолій БОДНИК. Моніторинг тарифів здійснюється щомісяця й щокварталу.

Обласна державна адміністрація не буде ініціювати підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в Полтавській області, - про це повідомив голова облдержадміністрації Валерій АСАДЧЕВ під час щотижневої наради, на якій розглядалося питання про стан виконання заходів щодо врегулювання цін і тарифів на житлово-комунальні послуги. На сьогодні Полтавська область щодо рівнів тарифів для населення на базових підприємствах житлово-комунального господарства серед інших областей України станом на 30 серпня цього року займає: з теплопостачання – 13 місце, водопостачання – 5 місце, водовідведення – 11 місце, утримання житла – 27 місце (7-9-ти й 5-ти поверхових будинків) та 16 місце (невпорядковані будинки). Про це повідомив начальник Головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Анатолій БОДНИК. Моніторинг тарифів здійснюється щомісяця й щокварталу. Тетяна СЕПІТА 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх