Сумний фінал «праці» на ниві звідництва та проституції.

22.10.2007, 14:10 Просмотров: 989
Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС України в Полтавській області під час відпрацювання міста Кременчука затримали групу горе-підприємців, які організували та вели доволі прибутковий бізнес по наданню послуг сексуального характеру.
Пара співмешканців впровадила у життя завуальовану, однак доволі дієву схему звідництва. Так, молодий чоловік розмістив у кременчуцьких газетах, здавалося б, звичайні оголошення типу «надам роботу молодим дівчатам» та «молода дівчина шукає роботу», а його подруга та спільниця підшукала трьох молодиць, які були зовсім не проти «швидкого та приємного» заробітку. Вона також відповідала на дзвінки за оголошеннями, домовлялася про місце, час, зміст зустрічей та їх вартість.

Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС України в Полтавській області під час відпрацювання міста Кременчука затримали групу горе-підприємців, які організували та вели доволі прибутковий бізнес по наданню послуг сексуального характеру. Пара співмешканців впровадила у життя завуальовану, однак доволі дієву схему звідництва. Так, молодий чоловік розмістив у кременчуцьких газетах, здавалося б, звичайні оголошення типу «надам роботу молодим дівчатам» та «молода дівчина шукає роботу», а його подруга та спільниця підшукала трьох молодиць, які були зовсім не проти «швидкого та приємного» заробітку. Вона також відповідала на дзвінки за оголошеннями, домовлялася про місце, час, зміст зустрічей та їх вартість. Слід зазначити, що місце для втіх зазвичай забезпечував сам клієнт, однак, за бажанням замовника, звідники підшукували квартири або сауни. 200 гривень за годину – такою була ціна задоволення, а для, так би мовити, постійних клієнтів або тих, хто замовляв розваги на усю ніч, діяла гнучка система знижок – «кохання до ранку» можна було купити лише за 500-600 гривень. Самі ж «дівчата по виклику» отримували лише третину від зазначеної суми. Однак вони не скаржилися, оскільки іноді обслуговували й по кілька клієнтів, то ж за добу сума заробітку була доволі пристойною. Працювали звідники на ринку сексуальних послуг вже близько 5 місяців і, напевно, ще довго не збиралися згортати такий прибутковий бізнес, якби не правоохоронці, які затримали усю групу та поставили крапку на протизаконних розвагах. - Схема діяльності була продумана до найменших дрібниць, - розповідає Юрій Шварц, виконувач обов’язків начальника відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми обласного УМВС, - звідники доставляли дівчат замовнику, при чому користувалися послугами лише одного, добре знайомого їм таксиста, потім отримували від клієнта гроші, а після виконання дівчиною «роботи» забирали її, і лише тоді з нею розраховувалися. До речі, послуги надавали 3 постійні дівчини віком від 18 до 27 років. Жінки не надто бажали марнувати свою молодість та красу на важку роботу, а тому обрали проституцію як спосіб заробітку, хоча й усвідомлювали, що порушують закон. На даний час відносно організаторів секс-бізнесу порушено кримінальну справу за статтею 302 Кримінального кодексу України - «Створення або утримання місць розпусти і звідництво», а дівчата притягнуті до адміністративної відповідальності за заняття проституцією. ----------------------------------- Анна Одякова ВЗГ УМВС України в Полтавській області 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх