Цей міст надовго?

18.10.2007, 15:10 Просмотров: 999 Комментариев: 3
Ремонтні роботи на Крюківському мосту цього тижня майже припинилися. У виконкомі натякають, що виникли проблеми з фінансуванням ремонту з боку Південної залізниці. Начальник залізниці Віктор Остапчук ці припущення спростовує і каже, що міст відремонтують вчасно – до Нового року..

Ремонтні роботи на Крюківському мосту, які обіцяли вести у дві зміни, нині взагалі призупиняються. Увечері та у вихідні дні будівельники там взагалі не працюють. Люди, які перетинають міст пішки, кажуть, що з нього зникла техніка. «Я йшла у середу десь о  8.30, то будівельників взагалі на мосту не побачила. У понеділок їх було там 15-20 чоловік, а не 200, як обіцяли раніше. Поінформовані джерела у міськвиконкомі натякають, що виникли проблеми з фінансуванням ремонту з боку Південної залізниці.
«Ремонтники до цього часу проводили роботи згідно із графіком, але зараз вони призупинені через перебої з фінансуванням. Ремонтникам потрібно замовляти опорні плити, а коштів на це поки що залізниця не надала. Раніше власні гроші в ремонт вкладало підприємство, що виграло тендер на ремонт»,– заявили у міськвиконкомі. 
Юрій М’який, керівник фірми «Талекрис», що виграла тендер на ремонт мосту, зазначив, що ремонтні роботи ведуться згідно із графіком, а відсутність великого скопиченян техніки пояснюється технологічним процесом.
Він каже, що нині проводиться бетонування каналів для кабелів, які пролягають під тротуарами. Крім того, зараз працівники роблять заготовки для деформаційних стиків, що розібрали після зняття асфальтового покриття. 
Начальник Південної залізниці Віктор Остапчук у вівторок у телефонному інтерв’ю «Телеграфу» заявив, що не володіє якоюсь інформацією щодо фінансування ремонтних робіт. «Все відбувається згідно із графіком. Якщо треба підсилити фінансування, то в Кременчуці і мер, і інші фахівці знають мій телефон. Нехай телефонують. Це не є проблемою. Ми ці п’ять мільйонів маємо і обов’язково їх видамо на ремонт. У середу буду в Кременчуці, зустрінуся з мером і вважаю, що всі питання будуть закриті!» – заявив Віктор Остапчук. На запитання «Телеграфа» коли ж закінчаться ремонтні робити, керівник Південної залізниці відповів категорично: «Усе має бути завершено вчасно. До Нового року!» 
Автор: bulashev
Теги:

Комментарии: 3

3 212
4 апреля 2013 20:11

откроем давно забытую тему про ремонт крюковского моста? :) вот они гады :)

0
4 731
4 апреля 2013 20:38

а типа, 50% стоимости ремонта от исполкома получили вовремя? Бред...

0
0
4 апреля 2013 22:52

2017 гарантия истекает надо Талекрис гарантийные обязательства выполнить.

0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх