Піввагону виробництва Крюківського вагонобудівного заводу 75 років

12.10.2007, 13:10 Просмотров: 952
Перший 60-тонний піввагон, виготовлений на Крюківському вагонобудівному заводі у 1932 році поклав початок випуску вітчизняних вантажних вагонів такого класу. Це сталося через два роки після того, як наше підприємство було перейменовано з вагоноремонтних майстерень на вагонобудівний завод.

Неймовірно важкими видалися перші роки, але завдячуючи героїчній праці всього трудового колективі з року в рік підкорялися чергові вершини, освоювалася нова продукція, а випуск піввагонів припинявся лише у війну на час евакуації заводу.

Кожен рік ставив перед колективом вагонобудівного нові завдання.

Перший 60-тонний піввагон, виготовлений на Крюківському вагонобудівному заводі у 1932 році поклав початок випуску вітчизняних вантажних вагонів такого класу. Це сталося через два роки після того, як наше підприємство було перейменовано з вагоноремонтних майстерень на вагонобудівний завод. Неймовірно важкими видалися перші роки, але завдячуючи героїчній праці всього трудового колективі з року в рік підкорялися чергові вершини, освоювалася нова продукція, а випуск піввагонів припинявся лише у війну на час евакуації заводу. Кожен рік ставив перед колективом вагонобудівного нові завдання. Без втоми працювала конструкторська думка, запроваджувалися новітні технології, а перший з дерев’яною обшивкою піввагон давно став суцільнометалевим, постійно вдосконалювався. За 75 років він має 23 модифікації і ця цифра не межа. Сьогодні піввагон нового покоління моделі 12-7023-01 є гордістю Крюківського вагонобудівного заводу, його мріє мати у своєму парку вантажних вагонів кожен із потенційних покупців нашої продукції. Вражає й загальна кількість піввагонів, виготовлених підприємством за 75 років, їх – 256 811. Це вагомий здобуток, яким може по праву пишатися кожен, хто зараховує себе до славної когорти Крюківських вагонобудівників. Григорій Остапенко. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх