«Швидка» не виїхала на виклик»

11.10.2007, 16:10 Просмотров: 879
Таку назву мав матеріал, що вийшов у минулому номері «Телеграфа». Нагадаємо, лікар відмовилася прийняти нічний виклик до 9-річного хлопчика, у якого трималася температура 39.6 градусів..

Маємо результат службового розслідування на станції швидкої допомоги. Коментар головного лікаря станції Ігоря Дубницького:

- Я розібрався з цим випадком. Спілкувався із батьками дитини і лікарем, яка надавала консультацію за телефоном, зі старшим лікарем зміни. Лікар, яка не прийняла виклик, написала пояснювальну. У даному випадку слід було виїжджати на виклик і надавати допомогу хворому. Цю ситуацію ми розглянули у колективі «швидкої». Подібні випадки не повторяться.
Виданий наказ по станції швидкої допомоги. Лікар дістала дисциплінарне стягнення (догану). Цим же наказом у подальшому відповідальність за консультації хворих по телефону покладена виключно на старшого лікаря зміни. Він має оцінити ситуацію і прийняти рішення, чи виїздити на виклик, навіть у тому випадку коли людина звертається лише за консультацією. Додам, що лікар, яка відмовилася прийняти виклик, не зможе в цьому році претендувати на підвищення категорії, хоча вона мала на це право.
Разом із тим я звертаюся до кременчужан із проханням - не  викликати «швидку», якщо у вас підвищення температури, пов’язане із гострим респіраторним захворюванням.  Звертайтеся до невідкладної допомоги у поліклініках. Інакше  «швидка» не встигне обслуговувати екстрені медичні виклики, визначені  наказом МОЗ №175. До екстреної медичної допомоги належать хвороби серцево-судинної системи, інфаркти, гіпертонічні кризи, приступи бронхіальної астми, дорожньо-транспортні пригоди, кровотечі, пологи, болі у животі. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх