Молоко та яйця теж подорожчали

4.10.2007, 17:10 Просмотров: 1 181
В останні дні вересня ціни на продукти стрімко поповзли вгору. У середньому на 5% «підтягнулись» молочні продукти: літр молока уроздріб коштує 4 гривні, сметана – 5 гривень, а півлітра кефіру – 2,85. Директор міськмолокозаводу Ольга Ярмонік пояснює, що це пов’язано із зростанням закупівельної вартості молока «Підвищення закупівельних цін почалось ще у серпні. Це пов’язано із дефіцитом молока: його виробництво впало через спеку.

В останні дні вересня ціни на продукти стрімко поповзли вгору. У середньому на 5% «підтягнулись» молочні продукти: літр молока уроздріб коштує 4 гривні, сметана – 5 гривень, а півлітра кефіру – 2,85. Директор міськмолокозаводу Ольга Ярмонік пояснює, що це пов’язано із зростанням закупівельної вартості молока «Підвищення закупівельних цін почалось ще у серпні. Це пов’язано із дефіцитом молока: його виробництво впало через спеку. До того ж тенеденції до подорожчання молока спостерігаються у всьому світі, бо світовий ринок дуже сильно сколихнуло те, що Китай взявся за виробництво молокопродуктів. Ми намагаємось стримувати зростання цін на підприємстві, але ж не можемо працювати збитково», – каже пані Ярмонік. Директор підприємства додала, що наразі існують передумови і до подорожчання молочної продукції у жовтні, однак відбудеться воно чи ні, зараз сказати ніхто не може.
Крім цього, за два тижні стрімко зросли ціни на яйця: раніше вони коштували 3,80 – 5 гривень, то тепер на ринку можна знайти і за 6,40 гривень. Олія також подорожчала: замість 6-8 гривень тепер її можна «відкопати» і за 12. 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх