Опалювальний сезон може не розпочатися вчасно

4.10.2007, 17:10 Просмотров: 1 160
У Крюкові та на Занасипі опалювальний сезон може не розпочатися вчасно. Через борги газопостачальники погрожують опломбувати котельні підприємства «Теплоенерго», повідомляє прес-служба міськвиконкому. «Від ДК «Газ України» це підприємство отримало листа, у якому зазначено, що у зв’язку з відсутністю ліміту газу на жовтень, пропонуємо вам 4 жовтня  відключити від газових мереж і підготувати до опломбування вхідні засувки», – зазначають фахівці прес-служби. Якщо ж ці вимоги не будуть виконані, газ перекриють примусово.

У Крюкові та на Занасипі опалювальний сезон може не розпочатися вчасно. Через борги газопостачальники погрожують опломбувати котельні підприємства «Теплоенерго», повідомляє прес-служба міськвиконкому. «Від ДК «Газ України» це підприємство отримало листа, у якому зазначено, що у зв’язку з відсутністю ліміту газу на жовтень, пропонуємо вам 4 жовтня  відключити від газових мереж і підготувати до опломбування вхідні засувки», – зазначають фахівці прес-служби. Якщо ж ці вимоги не будуть виконані, газ перекриють примусово. Зараз борг «Теплоенерго» перед газопостачальниками близько двох мільйонів. Заборгованість населення перед підприємством – 4,5 мільйона гривень.
Нагадаємо, нещодавно у Кременчуці побував Міністр палива та енергетики Юрій Бойко. Дізнавшись, що у Кременчуці зовсім кепсько із гарячою водою, він пообіцяв дати її народу. Тоді гарячу воду дійсно включили. Однак вибори завершились, а з ними і передвиборчі добродіяння… 
Автор: mudraya
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх