Десятого липня шестеро молодиків на Молодіжному вибили двері у квартирі на Молодіжному й побили господарів, у тому числі й 76-річну бабусю.

11.07.2007, 13:07 Просмотров: 769
Вночі десятого липня мешканця Молодіжного біля його власного під’їзду перестріла компанія з шести підлітків. Вони вирішили спровакувати чоловіка на сварку й «кинули» в його бік щось образливе. Чоловік, не зупиняючись, мовчки пішов повз них у під’їзд. Озирнувшись, він побачив, як уся ватага попрямувала слідом.

Вночі десятого липня мешканця Молодіжного біля його власного під’їзду перестріла компанія з шести підлітків. Вони вирішили спровакувати чоловіка на сварку й «кинули» в його бік щось образливе. Чоловік, не зупиняючись, мовчки пішов повз них у під’їзд. Озирнувшись, він побачив, як уся ватага попрямувала слідом. Не передчуваючи нічого доброго, він кинувся до своєї квартири. Але навіть те, що він устиг зачинити двері перед носами переслідувачів, його не врятувало.

«Молодики просто висадили двері у квартиру й почали бити господаря та 76-річну бабусю, що живе з ним, – розповідає прес-офіцер Кременчуцького міського управління міліції Анна Волювач. – Під час бійки господар схопив металевий предмет та завдав одному з нападників поранення». Коли весрстався номер, то особи п’ятьох нападників уже були встановлені. Всі вони – 18-19-річні хлопці. Причини нападу та інші обставини з’ясовує слідство.


 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх