В Придніпровському парку побудують корабель

17.06.2005, 09:06 Просмотров: 1 068
Незабаром у Придніпровському парку замість колишнього спортивного тиру, що вже 15 років не працює і майже розвалився, може з`явитися об`єкт дозвілля, що працюватиме цілорічно.
Стіни колишнього тиру обвалюються на очах
Фото: Дмитрий Бабец

Незабаром у Придніпровському парку замість колишнього спортивного тиру, що вже 15 років не працює і майже розвалився, може з'явитися об'єкт дозвілля, що працюватиме цілорічно. Про це повідомила директор парку Валентина Кечіна. За її словами, нещодавно керівництво парку спільно з представниками міської влади провело конкурс на знесення тиру і побудову нового об'єкту. “Ми отримали три заявки: від двох приватних підприємців та ЗАТ “Алкопром”. Після розгляду пропозицій перевагу віддали ПП “Андрейчук”, яка запропонувала не лише побудувати об'єкт у вигляді корабля, але й зайнятися благоустроєм території парку”, - каже пані Кечіна.
Нова паркова споруда за проектом матиме три складові: дитячу кімнату, де батьки зможуть залишати дітей з вихователями; дитячі атракціони, розраховані на дітей від трьох до 12 років; та кафе. В кафе буде споруджено спеціальний зал для урочистих святкувань, наприклад, днів народження, як у Макдональдсі.

Такий вигляд матиме нова паркова споруда
Фото: Дмитрий Бабец

Валентина Кечіна каже, що попередня вартість робіт з будівництва нового об'єкту складатиме 750 тисяч гривень. “Нова будівля буде передана на баланс парку і орендована нами. Крім побудови закладу, переможець конкурсу зробить капремонт громадського туалету та облаштує прилеглу територію”, - зазначила директор парку.
Щодо остаточного вводу об'єкта в експлуатацію, то пані Кечіна каже, що це має статися десь на початку літнього сезону 2006 року. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх