Мера в Полтаві обиратимуть 30 жовтня

17.06.2005, 09:06 Просмотров: 1 218
Після трирічної тяганини 11 червня депутати Полтавської міськради визначили дату виборів мера Полтави. Вибори призначено на 30 жовтня 2005 року. Одним із кандидатів на цю посаду є екс-мер Полтави, нардеп Анатолій Кукоба..

11 червня, під час чергової сесії Полтавської міськради була поставлена крапка в трирічній тяганині з призначенням дати виборів мера Полтави. Депутати ухвалили рішення провести позачергові вибори 30 жовтня 2005 року.
Одним із поштовхів до вирішення цього наболілого питання можна вважати тверду позицію губернатора Полтавської області Степана Бульби, який аби розв'язати ситуацію звертався до Президента, голови парламенту і врешті-решт до суду. А нещодавно губернатор подав позов на бездіяльність Полтавської міської ради до Октябрьського райсуду обласного центру. Керівник області просив суд розпустити міськраду через її нездатність працювати в правовому полі і ухиляння від призначення виборів міського голови.
Екс-мер Полтави Анатолій Кукоба, що був присутній на сесії, критикував губернатора і  заявив, що буде балотуватися на місце міського голови і на цих позачергових виборах. Проте Степан Бульба переконаний, що Кукоба мером Полтави не стане. “Я вважаю, що він не піде в мери, бо йому зараз дуже важливо мати депутатський мандат і депутатську недоторканність. Правоохоронцям у нього сьогодні є за що спитати. І якщо припустимо, Кукоба таки стане мером, то за три дні може стати питання, що він вже не мер. Повторюю, це з огляду на те, що порушено декілька кримінальних справ за фактом”.
Днями губернатор обіцяв оприлюднити прізвище кандидата, якого він підтримуватиме на позачергових виборах міського голови. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх