Укртранснафта готова підстрахувати Кременчуцький НПЗ

5.07.2007, 23:07 Просмотров: 1 215
У випадку відмови татарських акціонерів ЗАТ Укртатнафта поставляти нафту на Кременчуцький нафтопереробний завод, ВАТ Укртранснафта готова розгорнути Придніпровські магістральні нафтопроводи в реверсний режим для поставок нафти з морського нафтотерміналу Південный протягом 15 діб. Про це повідомив голова Правління ВАТ Укртранснафта Ігор Кирюшин. При цьому він додав, що на сьогодні в українських нафтопроводах перебуває 2,5 млн тонн нафти, які якщо буде потреба також можна використовувати для переробки.
У той же час Кирюшин виразив упевненість, що українські й татарські акціонери Укртатнафти дійдуть до взаєморозуміння навколо спірного пакета акцій компанії в розмірі 18,3%.

У випадку відмови татарських акціонерів ЗАТ Укртатнафта поставляти нафту на Кременчуцький нафтопереробний завод, ВАТ Укртранснафта готова розгорнути Придніпровські магістральні нафтопроводи в реверсний режим для поставок нафти з морського нафтотерміналу Південный протягом 15 діб. Про це повідомив голова Правління ВАТ Укртранснафта Ігор Кирюшин. При цьому він додав, що на сьогодні в українських нафтопроводах перебуває 2,5 млн тонн нафти, які якщо буде потреба також можна використовувати для переробки. У той же час Кирюшин виразив упевненість, що українські й татарські акціонери Укртатнафти дійдуть до взаєморозуміння навколо спірного пакета акцій компанії в розмірі 18,3%. Також він відзначив, що Укртранснафта неодноразово намагалася задіяти потужності Укртатнафти для переробки нафти на нафтопродукти в рамках формування стабілізаційного резерву нафти та нафтопродуктів. Однак Укртатнафта відмовилася брати участь у цьому. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх