Порядок на Сорочинському ярмарку забезпечать 600 міліціонерів

5.07.2007, 23:07 Просмотров: 764
Управління Міністерства внутрішніх справ у Полтавській області планує залучити близько 600 своїх співробітників для забезпечення правопорядку під час проведення Сорочинского ярмарку. Про це повідомив начальник Полтавського обласного управління міліції Михайло Вершняк
Крім того в облуправлінні МВС повідомили, що у випадку приїзду Президента Віктора Ющенко, близько 300 співробітників охорони будуть додатково притягнуті для його супроводу.
Більше 100 працівників Державної автоінспекції будуть контролювати під'їзні колії до ярмарку.
Нагадаємо, в 2007 році Сорочинський ярмарок відбудеться 14-19 серпня в с.

Управління Міністерства внутрішніх справ у Полтавській області планує залучити близько 600 своїх співробітників для забезпечення правопорядку під час проведення Сорочинского ярмарку. Про це повідомив начальник Полтавського обласного управління міліції Михайло Вершняк Крім того в облуправлінні МВС повідомили, що у випадку приїзду Президента Віктора Ющенко, близько 300 співробітників охорони будуть додатково притягнуті для його супроводу. Більше 100 працівників Державної автоінспекції будуть контролювати під'їзні колії до ярмарку. Нагадаємо, в 2007 році Сорочинський ярмарок відбудеться 14-19 серпня в с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області. Як повідомлялося, в 2006 році охорону на ярмарку забезпечувало близько 600 правоохоронців. Ярмаркова площа становить більше 16 га. Щорічно Сорочинский ярмарок відвідує близько 1 млн. чоловік. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх