До кінця 2007 року 100 збройних установок української армії будуть поставлені на платформи КрАЗів

2.07.2007, 19:07 Просмотров: 1 043
Про це журналістам, перебуваючи у Кременчуці, повідомив заступник начальника Генерального штабу генерал-майор Володимир Хижий.
За його словами, Міністерство оборони України розпочало спільно з Кременчуцьким автомобільним заводом процес модернізації артилерійських та ракетних установок.
Співпраця стосуватиметься заміни російських "Уралів" - шасі для "Смерчів" та "Ураганів" на українські. Шасі виготовлятимуть на Кременчуцькому автомобільному заводі спільно з КБ імені Морозова та Харківським танковим заводом імені Малишева.

Про це журналістам, перебуваючи у Кременчуці, повідомив заступник начальника Генерального штабу генерал-майор Володимир Хижий. За його словами, Міністерство оборони України розпочало спільно з Кременчуцьким автомобільним заводом процес модернізації артилерійських та ракетних установок. Співпраця стосуватиметься заміни російських 'Уралів' - шасі для 'Смерчів' та 'Ураганів' на українські. Шасі виготовлятимуть на Кременчуцькому автомобільному заводі спільно з КБ імені Морозова та Харківським танковим заводом імені Малишева. Перший крок до спільної праці з ХК 'АвтоКрАЗ' конструктори та виробники танків провели в Кременчуцы на День Конституції. З Харкова вони привезли експериментальні бронетранспортери ХКБМ та 'Дозор -Б', які представили під час автошоу 'КрАЗ 2007' на огляд мешканцям міста. У свою чергу, Кразівці презентували відновлений 'КрАЗ - Сибір' - єдиний екземпляр військової машини, колісної формули 8*8, яка за своїми зразками не має аналогів на пострадянському просторі. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх