Вже дев’ятий раз поспіль Полтава каже «так!» «Студентській республіці»

25.06.2007, 21:06 Просмотров: 874
В рамках святкування Дня молоді на базі оздоровчого табору «Старт» с. Вакуленці відбувся Полтавський регіональний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Студентська республіка – 2007».
Він проводився з метою залучення студентів до державотворчих процесів та підвищення правової культури студентства шляхом заохочення до громадської активності, формування лідерських якостей.
Організаторами інноваційного проекту стали Народно-демократична ліга молоді, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому, Інститут демократичного суспільства та Полтавська міська студентська рада.

В рамках святкування Дня молоді на базі оздоровчого табору «Старт» с. Вакуленці відбувся Полтавський регіональний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Студентська республіка – 2007». Він проводився з метою залучення студентів до державотворчих процесів та підвищення правової культури студентства шляхом заохочення до громадської активності, формування лідерських якостей. Організаторами інноваційного проекту стали Народно-демократична ліга молоді, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому, Інститут демократичного суспільства та Полтавська міська студентська рада. Програма фестивалю передбачала організацію студентських містечок кожного з вищих навчальних закладів, проведення тренінгів та семінарів для активістів студентського самоврядування, ігрових змагань («Квест», «Мафія», «Дебати») та концертних конкурсів («Міс Студентська республіка», «Візитна картка», тощо), соціальної гри «Вибори мера Студентської республіки». В цьому році вкотре буде проведена фінальна частина «Студентської республіки на території АР Крим. В ній візьмуть участь обрані в усіх регіонах України мери Студентської республіки та парламенти. У фіналі буде обраний Студентський Президент України. Вітальним словом офіційно відкрив фестиваль Андрій Матковський, міський голова, який наголосив на тому, що головне у передвиборчій гонці – не зраджувати довіру виборців, не використовувати «чорний піар» і поважати перш за все себе та інших людей. ----------------------------------------Прес – служба 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх