Вчора у Кременчуці п’яний батько поставив на ноги всю міліцію, заявивши, що цигани забрали його 2-річну доньку

22.06.2007, 12:06 Просмотров: 801
21 червня до міліції звернувся чоловік на добрячому підпитку й заявив, що біля магазину на Раківці його 2-річну дочку поцупили цигани. «Я залишив її з якоюсь жінкою біля магазину, а коли вийшов, то їх вже не було», – розповів він правоохоронцям. Весь батальйон патрульної служби міськуправління міліції було спрямовано на пошуки дівчинки. Цигани, які стояли біля вказаного магазину розповіли, що п’яний чоловік почав до них чіплятися і хтів забрати їхню 4-річну дівчинку.

21 червня до міліції звернувся чоловік на добрячому підпитку й заявив, що біля магазину на Раківці його 2-річну дочку поцупили цигани. «Я залишив її з якоюсь жінкою біля магазину, а коли вийшов, то їх вже не було», – розповів він правоохоронцям. Весь батальйон патрульної служби міськуправління міліції було спрямовано на пошуки дівчинки. Цигани, які стояли біля вказаного магазину розповіли, що п’яний чоловік почав до них чіплятися і хтів забрати їхню 4-річну дівчинку. Оперативники почали «відпрацьовувати» батька – він назвав три адреси, за якими мешкає. В районі вул. Червона гірка проживала матір заявника. Яким же було здивування міліціянтів, коли вони побачили у хаті «викрадену доньку». Бабуся дівчинки розповіла, що її син того дня привіз дочку з Градизька, а сам пішов далі.  «Про це чоловік просто забув, – каже інспектор групи зв’язків з громадскістю Кременчуцького міськуправління міліції Анна Волювач. – А коли побачив дівчинку серед циган, то згадав про свою і почав чіплятися до «викрадачів».

Відділ кримінальної міліції у справах неповнолітніх розглядає наразі цю справу. «Оскільки ні батько, ні матір 2-річної дівчинки не виявляють бажання за нею доглядати, то підіймається питання про позбавлення їх батьківських прав, – каже Анна Волювач. – Бабуся, до речі, теж до дитини байдужа». 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх