14 червня Полтавщину планує відвідати прем’єр-міністр України Віктор Янукович

12.06.2007, 13:06 Просмотров: 1 286
Прем’єр-міністр України Віктор Янукович 14 червня планує відвідати Полтавську область. За наявною інформацією від управління преси облдержадміністрації о 15-00 у великій залі облдержадміністрації він має зустрітися з адміністративно-господарським активом області.
За попередніми даними з міськвиконкому Кременчука, до обіду прем’єр планує відвідати Кременчук і ознайомитися з роботою Крюківського вагонобудівного заводу. Крім того, можливий приїзд Віктора Януковича і на Кременчуцький НПЗ.

Прем’єр-міністр України Віктор Янукович 14 червня планує відвідати Полтавську область. За наявною інформацією від управління преси облдержадміністрації о 15-00 у великій залі облдержадміністрації він має зустрітися з адміністративно-господарським активом області. За попередніми даними з міськвиконкому Кременчука, до обіду прем’єр планує відвідати Кременчук і ознайомитися з роботою Крюківського вагонобудівного заводу. Крім того, можливий приїзд Віктора Януковича і на Кременчуцький НПЗ. Проте в прес-службі прем’єр-міністра репортеру «Телеграф-інфо» повідомили, що остаточно програма перебування керівника уряду на Полтавщині буде узгоджена сьогодні наприкінці дня. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх