Губернатор Асадчев закликає звільнити від влади тих, хто почав займатися бізнесом з ПДВ.

27.04.2007, 22:04 Просмотров: 1 223
Губернатор Полтавської області Валерій Асадчев закликає звільнити від влади тих, хто почав займатися бізнесом з ПДВ.
Про це він сьогодні заявив журналістам, відповідаючи на питання про накопичення боргів по ПДВ на потужних підприємствах регіону, зокрема «Укртатнафті» та «Крюківському вагонобудівному заводі».
«Вихід з ситуації - звільнити від влади тих, хто почав займатися бізнесом на ПДВ. У попереднього Уряду ця проблема вже була вирішена, і виробники майже не відчували неповернення ПДВ, але діючий Уряд знову розпочав старі махінації, які робилися під час режиму Кучми.

Губернатор Полтавської області Валерій Асадчев закликає звільнити від влади тих, хто почав займатися бізнесом з ПДВ. Про це він сьогодні заявив журналістам, відповідаючи на питання про накопичення боргів по ПДВ на потужних підприємствах регіону, зокрема «Укртатнафті» та «Крюківському вагонобудівному заводі». «Вихід з ситуації - звільнити від влади тих, хто почав займатися бізнесом на ПДВ. У попереднього Уряду ця проблема вже була вирішена, і виробники майже не відчували неповернення ПДВ, але діючий Уряд знову розпочав старі махінації, які робилися під час режиму Кучми. Переконаний, що цьому покладуть край. ПДВ не повертають тим виробникам, які не хочуть платити воровитим чиновникам 'відкати' (доходять до 40%)»,-заявив В.Асадчев. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх