За перший квартал 2007 року виявлено 6 врізок в нафто та газопроводи ГПУ «Полтавагазвидобування»

25.04.2007, 00:04 Просмотров: 1 100
За інформацією ГПУ «Полтавагазвидобування» ДК «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України», за перший квартал 2007 року виявлено 6 випадків правопорушень, пов’язаних із несанкціонованим втручанням у роботу промислових газо- конденсатопроводів підприємств ГПУ «Полтавагазвидобування» ДК «Укргазвидобування».
Протягом 2006 року кількість «врізок» зменшилась майже в 3 рази у порівнянні з відповідними показниками минулого року. Всього за 2006 рік охоронними структурами виявлено 44 несанкціонованих «врізки» в трубопроводи, що належать Компанії на території Полтавської області. При ліквідації врізок кількість втраченого конденсату сягнула 72 т.

За інформацією ГПУ «Полтавагазвидобування» ДК «Укргазвидобування» НАК «Нафтогаз України», за перший квартал 2007 року виявлено 6 випадків правопорушень, пов’язаних із несанкціонованим втручанням у роботу промислових газо- конденсатопроводів підприємств ГПУ «Полтавагазвидобування» ДК «Укргазвидобування». Протягом 2006 року кількість «врізок» зменшилась майже в 3 рази у порівнянні з відповідними показниками минулого року. Всього за 2006 рік охоронними структурами виявлено 44 несанкціонованих «врізки» в трубопроводи, що належать Компанії на території Полтавської області. При ліквідації врізок кількість втраченого конденсату сягнула 72 т. У 2004 року кількість незаконних втручань в трубопроводи ДК «Укргазвидобування» становила 279, у 2005 року - 1276. Всього за фактами пошкодження конденсатопроводів, що належать ГПУ «Полтавагазвидобування» ДК «Укргазвидобування» у 2006 році було порушено 16 кримінальних справ, 11 осіб було затримано. Крім того, було затримано 6 одиниць автотранспорту. Також позитивні результати досягнуто при охороні об’єктів газообладнання. У 2006 році року кількість крадіжок газообладнання скоротилася у 3 рази у порівнянні з 2005 роком. У 2006 році на об’єктах Компанії не допущено жодної надзвичайної ситуації (пожежі, фонтанування або розливи газового конденсату в результаті пошкодження трубопроводів). 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх