Промфінбанк призначив членом наглядової ради Столяра замість Джигіля

25.04.2007, 00:04 Просмотров: 1 017
Акціонери Промислово-фінансового банку на зборах звільнили від обов'язків члена наглядової ради Андрія Джигіля, призначивши замість нього Петра Столяра.
Про це говориться в повідомленні банку. Джигіль займав дану посаду з березня 2005 року. Банк не надає більш детальній інформації про кадрову зміну і про кількість чоловік у наглядовій раді.

Акціонери Промислово-фінансового банку на зборах звільнили від обов'язків члена наглядової ради Андрія Джигіля, призначивши замість нього Петра Столяра. Про це говориться в повідомленні банку. Джигіль займав дану посаду з березня 2005 року. Банк не надає більш детальній інформації про кадрову зміну і про кількість чоловік у наглядовій раді. По даним Промфінбанку, його чисті активи на 1 квітня склали 195,477 млн. гривень , кредитний портфель - 96,571 млн. гривень, власний капітал - 54,754 млн. гривень. Січень-Березень банк закінчив із чистим прибутком 0,762 млн. гривень. По даним Промфінбанка, за станом на 1 квітня його акціонерами були компанія 'Нафтохімік' (Кременчук, Полтавська область ) - 39,99%, спільне українсько-голландське підприємство 'Кребо' (Кременчук, Полтавська область ) - 26,27% та ін. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх