Полтавці зустрілися з Надзвичайним і Повноважним послом Росії в Україні Віктором Черномирдіним

24.04.2007, 11:04 Просмотров: 1 161
В посольстві Російської Федерації в Україні відбулася зустріч земляцтв України з Надзвичайним і Повноважним послом Росії в Україні Віктором Черномирдіним. Наше місто представляли директор земляцтва “Полтавці” Марина Бурмака, Герой України письменник Борис Олійник, міський голова Андрій Матковський.
Зустріч за ініціативи російського посольства відбувалася в рамках Міжнародної акції “Ми - нащадки Перемоги”, що започаткована рядом громадських організацій Росії, Білорусі, Вірменії та Казахстану.
Відкриваючи зустріч, Віктор Черномирдін визначив головну мету акції.

В посольстві Російської Федерації в Україні відбулася зустріч земляцтв України з Надзвичайним і Повноважним послом Росії в Україні Віктором Черномирдіним. Наше місто представляли директор земляцтва “Полтавці” Марина Бурмака, Герой України письменник Борис Олійник, міський голова Андрій Матковський. Зустріч за ініціативи російського посольства відбувалася в рамках Міжнародної акції “Ми - нащадки Перемоги”, що започаткована рядом громадських організацій Росії, Білорусі, Вірменії та Казахстану. Відкриваючи зустріч, Віктор Черномирдін визначив головну мету акції. “Цього року виповнюється 62 роки Перемоги. Хотілося б щоб молодь про війну знала від живих її учасників” – сказав він. Згадуючи річницю Перемоги учасники зустрічі не оминули й іншу подію - 300-річчя Полтавської битви. Андрій Матковьский передав Віктору Черномирдіну листа з пропозиціями щодо підготовки до цієї дати. “Адже”, - сказав Полтавський міський голова, - “вона повинна слугувати зміцненню дружби між народами України, Швеції та Росії”. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх