Полтавська митниця за перший квартал стягла з суб’єктів господарювання та перерахувала до Державної скарбниці 122,7 млн. грн.

30.03.2007, 18:03 Переглядів: 1 605
Полтавська митниця за перший квартал стягла з суб’єктів господарювання та перерахувала до Державної скарбниці 122,7 млн. грн., тобто квартальний план, встановлений Держмитслужбою, виконала на 115%.
Про це журналістам на прес-конференції заявив начальник Полтавської митниці, радник митної служби першого рангу, Почесний митник Ігор Леончіков.

Полтавська митниця за перший квартал стягла з суб’єктів господарювання та перерахувала до Державної скарбниці 122,7 млн. грн., тобто квартальний план, встановлений Держмитслужбою, виконала на 115%. Про це журналістам на прес-конференції заявив начальник Полтавської митниці, радник митної служби першого рангу, Почесний митник Ігор Леончіков. За його даними, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року перерахування митних податків збільшилось на 72%, що становить 51,3 млн. грн. З початку року слід відмітити позитивну тенденцію у зростанні загальних обсягів імпорту та відповідне зростання митних платежів. За результатами аналізу, проведеного Держмитслужбою в І кварталі поточного року, щодо відповідності зростання обсягів імпорту та зростання податків, Полтавська митниця займає восьме місце по митній системі України. Протягом перших трьох місяців митницею проведено митне оформлення майже 8433 зовнішньоекономічних операцій, здійснено митний контроль понад 2,1 млн. тонн експортно-імпортних вантажів. В митниці найближчим часом буде запроваджено новий Програмно-інформаційний комплекс–“Інспектор 2006”, що сприятиме прискоренню митного оформлення товарів і транспортних засобів. Полтавською митницею проводяться перевірки фінансово-господарської діяльності суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, в результаті яких було виявлено порушення митного законодавства, що дозволило додатково нарахувати митних платежів на загальну суму майже 29 тисяч гривень. 
Автор: editor
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 25 від 20 червня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх