Губернатор Асадчев, не дивлячись на критику опонентів, підписав розпорядження про оголошення конкурсу на спорудження пам\'ятнику Петлюрі

22.03.2007, 22:03 Просмотров: 998
Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Асадчев заявив, що не дивлячись на критику опонентів, підписав розпорядження про оголошення конкурсу на спорудження пам'ятника головному отаманові Військ УНР і главі Директорії Симонові Петлюрі.
Про це губернатор заявив сьогодні під час прес-конференції.
“Я був і залишаюся ініціатором його спорудження. Ми не повинні бояться.

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Асадчев заявив, що не дивлячись на критику опонентів, підписав розпорядження про оголошення конкурсу на спорудження пам'ятника головному отаманові Військ УНР і главі Директорії Симонові Петлюрі. Про це губернатор заявив сьогодні під час прес-конференції. “Я був і залишаюся ініціатором його спорудження. Ми не повинні бояться... Чого нам боятися? Петлюра не був безпомилковим, але він свідомо виступав за соборну Україну. Коли мені говорять :- Для чого це потрібно? Це, мол, може не сподобатися, скажемо, прем'єр-міністрові або Морозу, я говорю, що нам треба перестати боятися! Я підписав розпорядження про проведення конкурсу ескізів пам'ятника”,- говорить губернатор. За його словами, “зі спорудженням пам'ятника не все так просто”. Так, на сьогодні не знайдене для нього місце, не вирішене питання з фінансуванням. Разом з тим губернатор уточнив, що спорудження пам'ятника буде здійснюватися за рахунок спонсорських коштів. Крім того проти такої ініціативи губернатора виступають представники антикризової коаліції.



 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх