Крюківський вагонобудівний завод у березні планує зробити 745 вантажних вагонів

6.03.2007, 18:03 Просмотров: 1 030
ВАТ "Крюківський вагонобудівний завод" у березні планує зробити 745 вантажних вагонів. Про це повідомила прес-служба підприємства.
"У березні плануємо зробити 745 вантажних вагонів, що на 135 вагонів більше, ніж у лютому цього року",-заявила представник прес-служби підприємства.
Нагадаємо, "Крюківський вагонобудівний завод" випускає вантажні ( вагони-платформи, цистерни, вагони бункерного типу, піввагони) і пасажирські вагони, запасні частини й візки для вантажних вагонів, колісні пари, запчастини для вагонів метро й ескалаторів, контейнери, дорожню техніку.

ВАТ 'Крюківський вагонобудівний завод' у березні планує зробити 745 вантажних вагонів. Про це повідомила прес-служба підприємства. 'У березні плануємо зробити 745 вантажних вагонів, що на 135 вагонів більше, ніж у лютому цього року',-заявила представник прес-служби підприємства. Нагадаємо, 'Крюківський вагонобудівний завод' випускає вантажні ( вагони-платформи, цистерни, вагони бункерного типу, піввагони) і пасажирські вагони, запасні частини й візки для вантажних вагонів, колісні пари, запчастини для вагонів метро й ескалаторів, контейнери, дорожню техніку. Виробництво пасажирських вагонів на заводі здійснюється на замовлення 'Укрзалізниці'. Продукція заводу поставляється більш ніж в 20 країн світу. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх