Працівники міліції здають заліки аби знизити кількість дорожньо-транспортних пригод за їх участю, яка за останній час значно зросла

2.03.2007, 17:03 Просмотров: 883
Останнім часом в органах внутрішніх справ значно погіршилась ситуація стосовно дотримання працівниками міліції Правил дорожнього руху. Про це свідчить зростання кількості дорожньо-транспортних пригод за їх участю.
Так, за 12 місяців 2006 року за участю водіїв-працівників ОВС зареєстровано 480 ДТП, з них потерпілими – 277, у яких загинуло 150 та травмовано 408 осіб.
З вини водіїв-співробітників ОВС скоєно 265 дорожньо-транспортних пригод, з яких 185 – з потерпілими.

Останнім часом в органах внутрішніх справ значно погіршилась ситуація стосовно дотримання працівниками міліції Правил дорожнього руху. Про це свідчить зростання кількості дорожньо-транспортних пригод за їх участю. Так, за 12 місяців 2006 року за участю водіїв-працівників ОВС зареєстровано 480 ДТП, з них потерпілими – 277, у яких загинуло 150 та травмовано 408 осіб. З вини водіїв-співробітників ОВС скоєно 265 дорожньо-транспортних пригод, з яких 185 – з потерпілими. У таких ДТП загинуло 86 та травмовано 265 осіб. Уже в цьому році сталося 10 автопригод, у яких загинуло 5 та травмовано 10 працівників міліції. Ураховуючи викладене, а також з метою запобігання дорожньо-транспортиним пригодам за участю працівників ОВС та підвищення транспортної дисципліни серед міліціонерів в лютому місяці організовано та проведено за участю професійної підготовки УМВС заняття з працівниками органів внутрішніх справ, які закріплені за службовими транспортними засобами або керують приватним транспортом. Після проведення занять всі, хто має в розпорядженні транспортні засоби здали іспити в ДАІ спеціально створеній для цього комісії. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх