Міліціянтів екзаменують. Є перші жертви

19.03.2005, 17:03 Просмотров: 1 315
В Кременчуці розпочалася позачергова атестація міліціянтів. 411 місцевих правоохоронців мають здати іспити на знання законів, вміння влучно стріляти та гарну фізичну підготовку. Першими участь у кадровій чистці взяли службовці патрульно-постової служби..
В середньому у мішень, розташовану на відстані 25 метрів, влучали одна-дві кулі з трьох, за які ставилися оцінки: трійка чи четвірка відповідно. Міські ППСники відстрілялись на четвірку з мінусом.
Фото: Дмитрий Бабец

Переатестація в місті триватиме два тижні. Працювати залишаться лише ті, хто витримає іспит на професіоналізм, порядність, чесність, неодноразово заявляв міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко. Першими хто відчув на собі всю суворість переатестації стали службовці патрульно-постової служби міліції. 79 кременчуцьких правоохоронців, які прибули на атестацію, два дні проходили іспити на знання законів. Проте члени атестаційної комісії задавали запитання не лише з царини юриспруденції, на які міліціянти більш-менш вправно відповідали, але й на питання пов’язані з містом чи областю. Як виявилося, деякі правоохоронці, які приїхали до міста з навколишніх сіл, наприклад, не знають ім'я кременчуцького мера чи губернатора Полтавщини. В результаті 63 ППСника визнано атестованими, п’ять висунуті на вищу посаду, десяти працівникам дано місячний термін на усунення недоліків, а одного ППСника звільнили. Як кажуть у прес-службі міліції, звільнений мав низький рівень профпридатності, притягувався до дисциплінарної відповідальності, був грубим, про що надходили скарги від кременчужан. Всього переатестації підлягають 94 ППСники. Інших 15, які наразі перебувають у відпустці чи на лікарняному переатестовуватимуть пізніше.

Фото: Дмитрий Бабец

З фізичною підготовкою у хлопців все гаразд. На трійку чоловіку до 30 років треба підтягнутися дев’ять разів, на п'ятірку - 17. Але якщо співробітнику за сорок або його вага більше 90 кілограмів, він може вибирати – віджиматися чи підтягуватися на поперечині. В цілому, міліціонери заробили тверду четвірку.

P.S. В Кременчуці атестують майже всіх міліціонерів. Лише керівники, а це начальник міськуправління та його заступники здаватимуть іспит у Полтаві - безпосередньо новому начальнику обласної міліції. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх