Через хабар – на прийом до губернатора

19.03.2005, 16:03 Просмотров: 2 049
Щоб ``влаштувати`` жінці прийом у голови Полтавської облдержадміністрації, клерк вимагав у неї хабара у вигляді мобільного телефону, двох пляшок горілки та одного долара.

Проблема боротьби із корупцією та хабарництвом набула в країні широких масштабів. Остання подія, яка трапилася у Полтаві, стурбувала не лише громадськість, правоохоронні органи, а й самих представників влади. Так, днями на телефон довіри УМВС України в Полтавській області надійшло повідомлення від однієї жінки, яка просила допомоги. Виявляється, вона хотіла потрапити на прийом до губернатора Степана Бульби. Коли жінка прийшла в облдержадміністрацію, аби записатися на прийом, їй чемно відповіли, що черга дуже довга, а тому особисто прийняти Степан Степанович зможе не скоро.
Та з вуст спеціаліста відділу по роботі зі зверненнями громадян Полтавської облдержадміністрації, який власне й записує на прийом бажаючих, прозвучало одне маленьке 'але'. “Доброзичливий” 60-річний держслужбовець запонував жінці 'заплатити' за послуги і повідомив, що чекає від неї мобільний телефон, дві пляшки горілки і один долар. 'Звичайно, цікаво, чому саме - дві пляшки горілки і навіщо один долар', - запитала жінка. 'Для колекції, - жваво відповів держслужбовець. – Я беру у кожного з тих, хто дає мені хабарі, по одному долару, аби вести облік, скільком людям я 'допоміг'. Ситуація трохи шокувала жінку, бо американську валюту полюбляють усі, але зовсім не для колекції, та ще й такої. Тож невідомо, чи той клятий долар, чи сам факт невігластва підштовхнули її, аби зателефонувати на телефон довіри облуправління міліції.
Справою зайнялися працівники відділу по боротьбі з корупцією УБОЗу. За гарячими слідами вони затримали тепер уже не держслужбовця, а напевно злочинця. Клубок із узятих ним хабарів почав швидко розплутуватися. Наразі усі матеріали передали у прокуратуру, яка порушила кримінальну справу.
Як повідомили в прес-службі міліції, після затримання колишнього держслужбовця помістили в психіатричну лікарню, поки що невідомо з яким діагнозом.
Р.S. Міліції також відомо, що скарги на працівників державних установ непоодинокі. Є дані із неофіційних джерел, що з Полтавщини був телефонний дзвінок на подібний телефон довіри, але в Кабінет Міністрів України. І знову скарга на хабарників. Того разу за подібне просування справ (запис на прийом), зажадали чомусь аж десять 'палок ковбаси' 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх