Останнє восьме березня

19.03.2005, 16:03 Просмотров: 1 316
Святкуючи Восьме березня чоловік з жінкою напилися і, як це часто буває, почали сваритися. В ході бійки, чоловіча сила перемогла. Жінка померла. Троє дітей залишилося без матері.

Дев’ятого березня до чергового міськуправління міліції зателефонував чоловік і повідомив, що по вулиці Чечелевській знаходиться труп жінки. Не вдаючись у подробиці, чоловік поклав слухавку. Правоохоронці, що виїхали на місце виклику, у вказаному домоволодінні дійсно виявили труп жінки. На тілі та обличчі жертви були видимі сліди бійки. Згодом експерти встановили, що причиною смерті стала тупа травма живота та розрив брижейки кишечника.
Як з'ясували слідчі, потерпіла мешкала у цьому ж будинку разом із співмешканцем і за життя вони зловживали алкоголем. Восьмого березня між чоловіком та жінкою виникла бійка. “Побивши жінку, чоловік намагався відлити її водою, але згодом зрозумів, що та померла. Тоді він поклав труп на ліжко і зателефонував матері та до міліції”, - розповідає начальник міської міліції Анатолій Кононенко.
Три доби правоохоронці шукали злочинця. 12 березня начальник кримінальної міліції Крюківського райвідділу Анатолій Сич встановив та затримав убивцю. Переховуючись, він ночував на вокзалах та в підвалах багатоповерхівок. Затриманий зізнався у скоєному.
В міліції повідомили, що у загиблої жінки залишилося троє дітей, які вже довгий час мешкають з бабусею у Комсомольську. 
Автор: sokolov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх