Рятувальники щойно зняли з крижини у Кременчуцькому водосховищі трьох рибалок

21.02.2007, 17:02 Просмотров: 808
Рятувальники щойно зняли з крижини у Кременчуцькому водосховищі трьох рибалок.
Як повідомили УНІАН у Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій, сьогодні до МНС надійшло повідомлення про те, що поблизу села Жовнине Чорнобаївського району Черкащини, у Кременчуцькому водосховищі відірвало від берега крижину з трьома рибалками та відносить її в напрямку міста Чигирин. На той час в цьому районі був дуже сильний вітер.
Для пошуків було задіяно черговий вертоліт Мі-8 Кременчуцького льотного коледжу, за допомогою якого знайдені рибалки були зняті з крижини та у задовільному стані доставлені до лікарні.

Рятувальники щойно зняли з крижини у Кременчуцькому водосховищі трьох рибалок. Як повідомили УНІАН у Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій, сьогодні до МНС надійшло повідомлення про те, що поблизу села Жовнине Чорнобаївського району Черкащини, у Кременчуцькому водосховищі відірвало від берега крижину з трьома рибалками та відносить її в напрямку міста Чигирин. На той час в цьому районі був дуже сильний вітер. Для пошуків було задіяно черговий вертоліт Мі-8 Кременчуцького льотного коледжу, за допомогою якого знайдені рибалки були зняті з крижини та у задовільному стані доставлені до лікарні. ---------------------УНІАН 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх