У Полтавській області згоріла вантажівка з 15,5 тоннами туалетного папіру

21.02.2007, 16:02 Просмотров: 932
Сьогодні вранці на ділянці автодороги "Київ-Полтава", (територія Решетилівського району), несподіване полум'я охопило вантажний автомобіль ДАФ з напівпричепом, який рухався до Запоріжжя з 15,5 тоннами туалетного папіру. Коли на місце події прибули пожежні, гасити їм уже, практично, було нема чого. Вогонь пошкодив і кабіну водія.
Як повідомила помічник по зв'язках зі ЗМІ ГУ МНС у Полтавській області Світлана Наталенко, можна остаточно стверджувати, що всі 15,5 тонн туалетного папіру на суму майже 55 тис.

Сьогодні вранці на ділянці автодороги 'Київ-Полтава', (територія Решетилівського району), несподіване полум'я охопило вантажний автомобіль ДАФ з напівпричепом, який рухався до Запоріжжя з 15,5 тоннами туалетного папіру. Коли на місце події прибули пожежні, гасити їм уже, практично, було нема чого. Вогонь пошкодив і кабіну водія. Як повідомила помічник по зв'язках зі ЗМІ ГУ МНС у Полтавській області Світлана Наталенко, можна остаточно стверджувати, що всі 15,5 тонн туалетного папіру на суму майже 55 тис. гривень, які везли з міста виробництва - м. Обухів (Київська область), знищені. Водій, житель Фастова, у події не постраждав. Він і викликав рятувальників, коли побачив вогонь. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх