22-24 лютого у Полтаві відбудеться виставка-конкурс „Полтава будівельна”

19.02.2007, 11:02 Просмотров: 1 349
22-24 лютого у Палаці дозвілля „Листопад” відбудеться традиційна виставка-конкурс „Полтава будівельна”, організатори якої – Торгово-промислова палата та міськвиконком. Сьогодні відбулася робоча нарада, присвячена організаційним питанням. Провела її заступник міського голови Тамара Плужник.
Наразі до Полтави приїдуть себе показати і на інших подивитись будівельні підприємства з Луганської, Харківської, Київської, Житомирської, Вінницької області, в тім числі з обласних центрів.

22-24 лютого у Палаці дозвілля „Листопад” відбудеться традиційна виставка-конкурс „Полтава будівельна”, організатори якої – Торгово-промислова палата та міськвиконком. Сьогодні відбулася робоча нарада, присвячена організаційним питанням. Провела її заступник міського голови Тамара Плужник. Наразі до Полтави приїдуть себе показати і на інших подивитись будівельні підприємства з Луганської, Харківської, Київської, Житомирської, Вінницької області, в тім числі з обласних центрів. А от щодо полтавських підприємств, то вони менш активні і особливого запалу не виявляють. Загалом же організатори запросили дві сотні будівельних фірм. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх