В Полтаві у депутатів з»являться молоді помічники

19.02.2007, 10:02 Просмотров: 836
Полтавська обласна організація «Союз молоді регіонів України» (СМРУ) розпочала реалізацію програми «Молодий помічник депутата».
Основна мета програми – підготовка, навчання і стажування молодих помічників депутатів через проведення ряду освітніх семінарів та тренінгів для їх подальшої активізації та самореалізації в політичній діяльності.
У програмі візьмуть участь понад 50 молодих людей віком від 18 до 35 років, які зможуть наочно ознайомитися із специфікою депутатської роботи, оволодіють знаннями і навичками з підготовки депутатських запитів і звернень, ведення прийому громадян, організації діловодства депутата..

Полтавська обласна організація «Союз молоді регіонів України» (СМРУ) розпочала реалізацію програми «Молодий помічник депутата». Основна мета програми – підготовка, навчання і стажування молодих помічників депутатів через проведення ряду освітніх семінарів та тренінгів для їх подальшої активізації та самореалізації в політичній діяльності. У програмі візьмуть участь понад 50 молодих людей віком від 18 до 35 років, які зможуть наочно ознайомитися із специфікою депутатської роботи, оволодіють знаннями і навичками з підготовки депутатських запитів і звернень, ведення прийому громадян, організації діловодства депутата. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх