ТРК «Європа» шумить в межах норми

9.02.2007, 12:02 Просмотров: 1 243
Два тижні тому до міської СЕС надійшла скарга від жителів будинку, який стоїть поруч з торгово-розважальним комплексом «Європа» на шум від тамтешньої дискотеки.
За словами головного санітарного лікаря Кременчука Віктора Акимова, спеціалісти відділення комунальної гігієни з 22.00 до півночі проводили виміри рівнів шуму, які показали що порушень санітарних норм немає.
Разом з тим санлікар повідомив, що на вулиці Леніна, поруч з ТРК «Європа» рівень вуличного шуму вночі перевищує норму, однак він зазначив, що це не залежить від розважального закладу.

Два тижні тому до міської СЕС надійшла скарга від жителів будинку, який стоїть поруч з торгово-розважальним комплексом «Європа» на шум від тамтешньої дискотеки. За словами головного санітарного лікаря Кременчука Віктора Акимова, спеціалісти відділення комунальної гігієни з 22.00 до півночі проводили виміри рівнів шуму, які показали що порушень санітарних норм немає. Разом з тим санлікар повідомив, що на вулиці Леніна, поруч з ТРК «Європа» рівень вуличного шуму вночі перевищує норму, однак він зазначив, що це не залежить від розважального закладу. Але пан Акимов заявив, що поруч з ТРК «Європа» вночі діє стоянка автівок, що порушує правила дорожнього руху. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх