Губернатор Полтавської області Асадчев вважає, що на рівні міст, села, селища треба повернутися до мажоритарної системи виборів.

6.02.2007, 17:02 Просмотров: 978
Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Асадчев вважає, що на рівні міст, села, селища треба повернутися до мажоритарної системи виборів.
Про це губернатор заявив журналістам.
«Пропорційна система не виправдала себе і у Верховній Раді я був противником такої системи для місцевих органів влади. Вважаю, що треба повернутися до мажоритарної системи, на рівні міст, села, селища.

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Асадчев вважає, що на рівні міст, села, селища треба повернутися до мажоритарної системи виборів. Про це губернатор заявив журналістам. «Пропорційна система не виправдала себе і у Верховній Раді я був противником такої системи для місцевих органів влади. Вважаю, що треба повернутися до мажоритарної системи, на рівні міст, села, селища. Для обласного рівня може бути застосована змішана система, а для районного рівня я пропонував би систему делегування депутатів з сільських-селищних рад з правом їх ротації. Оскільки на районному рівні саме представляються інтереси сільських і селищних громад»,- каже губернатор. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх