Губернатор Валерій Асадчев не розділив критики Удовіченка щодо неефективного управління облдержадміністрацією комунальними підприємствами області

30.01.2007, 12:01 Просмотров: 865
Губернатор призвав представницьку владу передати облдержадміністрації право не тільки пропонувати кандидатури керівників комунальних підприємств, але й визначатися з цими призначеннями. Він мотивує це тим, що облрада проводить сесії раз у два місяці, а по кадрах іноді виникають невідкладні коректування, і облдержадміністрація повинна мати право самостійно вирішувати ці завдання. Крім того йогодивує чому. Наприклад керівник обласного управління охорони здоров”я не має права призначати лікаря в якійсь лікарні, а це має робити тільки сесія облради.

Губернатор призвав представницьку владу передати облдержадміністрації право не тільки пропонувати кандидатури керівників комунальних підприємств, але й визначатися з цими призначеннями. Він мотивує це тим, що облрада проводить сесії раз у два місяці, а по кадрах іноді виникають невідкладні коректування, і облдержадміністрація повинна мати право самостійно вирішувати ці завдання. Крім того йогодивує чому. Наприклад керівник обласного управління охорони здоров”я не має права призначати лікаря в якійсь лікарні, а це має робити тільки сесія облради. Він висловився також проти зміни окремих 'неугодних' облраді керівників. 'Кадри ми будемо берегти, навіть якщо це комусь не подобається',- сказав Валерій Асадчев і пообіцяв досягти з головою облради конценцусу в цьому питанні. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх