Голова облради Удовіченко критикує керівництво облдержадміністрації за неефективне управління комунальними підприємствами області

30.01.2007, 12:01 Просмотров: 767
Голова Полтавської облради Олександр Удовіченко критикує керівництво облдержадміністрації за неефективне управління комунальними підприємствами області. З такою критикою Олександр Удовіченко виступив у понеділок під час розширеної колегії облдержадміністрації. "У жовтні 2006 року я вже висловлювався із цього приводу, але змін у кращу сторону не відбулося. У таких умовах Полтавська облрада більше не може здійснювати ефективну кадрову політику і на засіданнях депутатських комісій депутати прийшли до висновку, що облрада не буде більше миритися з таким станом речей, і сама буде призначати керівників підприємств, які відносяться до комунальної власності області.

Голова Полтавської облради Олександр Удовіченко критикує керівництво облдержадміністрації за неефективне управління комунальними підприємствами області. З такою критикою Олександр Удовіченко виступив у понеділок під час розширеної колегії облдержадміністрації. 'У жовтні 2006 року я вже висловлювався із цього приводу, але змін у кращу сторону не відбулося. У таких умовах Полтавська облрада більше не може здійснювати ефективну кадрову політику і на засіданнях депутатських комісій депутати прийшли до висновку, що облрада не буде більше миритися з таким станом речей, і сама буде призначати керівників підприємств, які відносяться до комунальної власності області. Це питання буде винесено на обговорення депутатів облради на черговій сесії обласної ради в лютому - березні',- сказав пан Удовіченко. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх