Сьогодні в Полтаві з»ясовуватимуть питання-чому молодь не їде до села?

30.01.2007, 09:01 Просмотров: 947
Сьогодні, 29 січня, в аграрній академії Полтави відбудеться колегія Міністерства аграрної політики, під час якої чиновники з»ясовуватимуть питання- чому молодь не їде до села?
«Ми маємо 23 університети, 118 аграрних коледжів і при цьому маємо величезну проблему з кадрами на селі. Щось десь незпрацьовує. Ми плануємо розглянути проект комплексної програми розвитку сільського господарства і села вцілому. Треба розвивати соціальну сферу населі, залучати до цього підприємців»,- міністр АПК Юрій Мельник.

Сьогодні, 29 січня, в аграрній академії Полтави відбудеться колегія Міністерства аграрної політики, під час якої чиновники з»ясовуватимуть питання- чому молодь не їде до села? «Ми маємо 23 університети, 118 аграрних коледжів і при цьому маємо величезну проблему з кадрами на селі. Щось десь незпрацьовує. Ми плануємо розглянути проект комплексної програми розвитку сільського господарства і села вцілому. Треба розвивати соціальну сферу населі, залучати до цього підприємців»,- міністр АПК Юрій Мельник. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх