Новий начальник обласної міліції невдоволений роботою ЦЗГ

30.01.2007, 09:01 Просмотров: 1 091
Новий начальник обласної міліції Михайло Вершняк різко негативно відгукнувся про роботу керівництва центру зв'язків із громадськістю облуправління МВС, поцікавився у журналістів можливою кандудатурою на посаду керівника цього відділу та розкритикував міліцейську газету “Досье 02”. Він каже, що газета міліції не повинна «лише співати добрі пісні про міліцію».
Крім того, він повідомив, що готовий спілкуватися із пресою без обмежень:"Я від вас ховатися не збираюся, і брехати мені вам ні до чого. Навіть якщо це буде погано для мене, я однаково вам скажу те, як воно є".

Новий начальник обласної міліції Михайло Вершняк різко негативно відгукнувся про роботу керівництва центру зв'язків із громадськістю облуправління МВС, поцікавився у журналістів можливою кандудатурою на посаду керівника цього відділу та розкритикував міліцейську газету “Досье 02”. Він каже, що газета міліції не повинна «лише співати добрі пісні про міліцію». Крім того, він повідомив, що готовий спілкуватися із пресою без обмежень:'Я від вас ховатися не збираюся, і брехати мені вам ні до чого. Навіть якщо це буде погано для мене, я однаково вам скажу те, як воно є'. Нагадаємо, у минулий четвер міністр внутрішніх справ Василь Цушко представив у Полтаві нового начальника обласної міліції Михайла Вершняка замість Сергія Авраменка. 
Автор: bulashev
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх